Про срібло та колоїдне срібло
Срібло - в нашому організмі присутнє у досить великій кількості, найбільша концентрація якого знаходиться в нервовій системі та в мозку. Так само срібло міститься в кістках та райдужній оболонці. Срібло має значення для нормальної роботи організму людини.
Роль срібла для організму людини:
срібло ефективно бореться з вірусними та грибковими інфекціями;
іони срібла мають омолоджуючі властивості;
срібло збільшує кількість червоних кров'яних тілець;
срібло бере участь у регенерації клітин організму;
бере участь у виведенні токсичних речовин із організму;
бере участь у процесах нервової системи та травлення та;
відіграє роль у зоровій та сечостатевій системах;
бере участь у обмінних процесах;
має бактерицидну та антисептичну дію.
Нестача срібла в організмі:
Наявність срібла в організмі залежить стану імунної системи організму. Роль срібла в організмі вивчена недостатньо і симптомами нестачі цього мікроелемента можуть бути слабкість, погане самопочуття, часті хвороби.
Харчові джерела срібла:
Срібло міститься в яєчному жовтку, пшеничних зернах, деяких грибах, морських водоростях та деяких їх морепродуктах.
Токсична дія на організм людини харчові джерела не надають, це пов'язано з низькою абсорбцією солей срібла в шлунково-кишковому тракті. Також у шлунку розчинні солі срібла можуть переходити в нерозчинні хлориди срібла.
Срібло діє як ефективний, широкий спектр антибактеріальний засіб. Якщо звичайний антибіотик вбиває близько шести різних видів хвороботворних мікробів, то Срібло ефективне проти понад 650 видів, не викликаючи при цьому побічних ефектів. Але дія срібла набагато ширша. Присутність срібла сприяє відновленню пошкоджених тканин, знищенню старих або ракових клітин, нормалізації стану при запальних процесах. Механізм дії срібла на віруси, грибок, бактерії, інші одноклітинні патогени зводиться до наступного: срібло вступає в реакцію з його ензим-кисневим обміном (фермент, що дозволяє засвоювати кисень). Через недовго мікроорганізм гине і виводиться з організму за допомогою сечовидної системи.
На відміну від синтезованих антибіотиків, які діють і на корисні ферменти, срібло не реагує з ними, оскільки вони значно відрізняються від ферментів примітивних організмів одноклітинних.
Срібло не взаємодіє також з іншими лікарськими речовинами та не утворює токсичні сполуки в організмі. Одноклітинні організми не можуть мутувати у форми, стійкі до дії срібла, отже звикання до срібла не спостерігається.
Таким чином, срібло - безпечний природний засіб від багатьох захворювань, абсолютно нешкідливий для людини, тварин, рослин та всіх багатоклітинних живих організмів.
Фармакологічна дія:
Срібло має протизапальну, бактерицидну, вирицидну, фунгіцидну, протозооцидну дію (тобто вбиває патогенні бактерії, віруси, грибки, паразити). Прекрасна альтернатива хімічним антибіотикам. При необхідності антибіотикотерапії посилює їхню дію, що дозволяє скоротити терміни застосування і, отже, знизити ризик побічних ефектів та здешевити лікування.
Показання:
Гострі та хронічні запальні процеси будь-яких органів та систем
Простудні захворювання;
Гострі та хронічні захворювання носоглотки, придаткових пазух, бронхів та легень;
Туберкульоз:
Захворювання шкіри: юнацькі вугри, деякі види псоріазу, грибкові ураження шкіри, опіки, простудні висипання на шкірі, укуси комах;
Недостатність функції надниркових залоз, що виявляється у вигляді загальної слабкості, зниження розумової активності, зниження артеріального тиску та ін.;
Ревматоїдний артрит;
Атеросклероз;
Синдром хронічної втоми.
Програми санації (очищення) та проти-паразитарні програми.
Допоміжно при вірусних гепатитах, ВІЛ-інфекції.
Грибкові та паразитарні обтяження.
Виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки.
Пародонтит, пародонтоз, карієс.
Герпес.
Порушення синтезу колагену та еластину і, отже, за будь-яких порушень сполучно-тканинного матриксу: артрити, артрози (включаючи ревматоїдний артрит), варикозне розширення вен, геморой, травми кісток, зв'язок.
Шкірна депігментація, посивіння волосся.
Розсіяний склероз та інші демієлінізуючі захворювання.
СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ
Внутрішнє використання як загальнозміцнюючий засіб: 1/4 чайної ложки (1 мл) розчину на склянку води або соку 1 раз на день з їжею.
Для консервації питної води: додавати до питної води з розрахунку 1 чайну ложку розчину (5 мл) на 1 літр води.
Для знезараження води з природних джерел від бактерій та вірусів: додати 1 чайну ложку розчину (5 мл) у 1 літр води, перемішати, дати постояти 30 хвилин.
Зовнішнє використання: розбавити розчин питною водою у співвідношенні - 1 частина розчину/1 частина води та здійснювати обробку
Обробка ран, опіків, гнійників, місць подразнень, укусів комах тощо;
У період епідемій бактерицидна обробка засобів індивідуального захисту органів дихання (одноразові пов'язки, лицьові маски тощо).
Місцево при інфікованих ранах:
промити рану перекисом водню, просушити стерильним тампоном, та був нанести розчин срібла у нерозбавленому вигляді. Можливе промивання розведеним 1:10 дистильованою водою.
При пародонтитах, пародонтозах та санації каріозних порожнин можливі наступні варіанти:
полоскання розведеного чистою питною водою 1: 10-1: 20. Розчин набрати в рот і наскільки можна довше потримати.
аплікації на ясна за допомогою марлевих турунд.
1 мл нерозбавленого срібла за допомогою язика розподілити по яснах.
Після прийому або обробки ротової порожнини 30 хвилин не їсти, не пити, не чистити зуби.
При виразковій хворобі шлунка та 12-палої кишки, хронічний гастродуоденіт, спричинених Хелікобактером пілорі, хронічних холециститах:
1 мл розчинити в 100 мл холодної чистої води і випити маленькими ковтками натще. Після прийому 30 хв не їсти і не пити. Для посилення ефекту можна додати 1 чайну ложку календули.
При герпетичних висипаннях:
Крім прийому всередину обробити елементи висипу нерозбавленим розчином кілька разів на день.
При гострих та хронічних тонзилітах (ангінах), фарингітах:
Полоскання розведеного чистою теплою водою 2мл на 200мл. Для посилення ефекту рекомендується наступний склад:
Розчин срібла – 2 мл
Настоянка календули – 5 мл (1 повна чайна ложка)
Настойка евкаліпту – 5 мл
Полоскати кілька разів на день. Після процедури 30 хв не їсти, не пити. Так само прийняти внутрішньо 1 мл на день.
При вугрі, висипки, гнійників на шкірі:
Після гігієнічної обробки шкіри нанести нерозведений розчин та дати висохнути. Поєднувати з прийомом внутрішньо 1 мл. Відмінні результати при спільному зовнішньому застосуванні з комплексом мікроелементів для косметології ТОВ «Наноматеріали та нанотехнології»
При хронічних проктосигмоїдитах, простатитах, аднекситах:
Можливе застосування у вигляді лікарських мікроклізм із настоями трав.
При грипі, ГРВІ, синуситах (гайморит, фронтит, етмоїдит), аденоїдитом:
Крім прийому всередину, закопувати в ніс по 2 краплі нерозведеного розчину в теплому вигляді в кожну ніздрю кілька разів на день. При епідеміях обов'язково закопувати носа перед виходом на вулицю або перед контактом з хворим.
Оніхомікозах (грибкових ураженнях нігтів), грибках стопи:
Застосувати содову ванну - на 1 літр теплої води 1 чайну ложку з верхом харчової соди. Експозиція 15-20 хвилин. Потім ноги чи руки ретельно витерти одноразовими паперовими рушниками чи серветками. Нерозбавленим розчином колоїдного срібла просочити 4 шари марлі або бинта, прикласти до нігтя і зверху обмотати вощеним папером або, у крайньому випадку, плівкою поліетилену на ніч. Зверху одягнути носок.
При грибкових ураженнях стопи (частіше зустрічаються міжпальцеві ураження) після ванни обробити уражені місця і навколо нерозчиненого розчином методом втирання і дати висохнути.
Для профілактики реінфікування (повторного зараження) шкарпетки та взуття «срібло». Взуття обробляється за допомогою пульверизатора, розведеного 1:10 розчином срібла. Шкарпетки нові або випрані та висушені замочуються на 10 хвилині в такий самий розчин і злегка віджимаються. Потім висушують.
У чому відмінність срібла ТОВ «Наноматеріали та нанотехнології» від інших виробників.
Розроблено спільно з інститутом мікроелементів ЮНЕСКО (Ліон, Франція).
Унікальна технологія отримання не має світових аналогів (понад 300 патентів).
Легко засвоювана форма, залежить від стану шлунково-кишкового тракту.
Велика концентрація срібла – 100 мкг/мл. Для порівняння основна маса відомих фірм виробляє срібло у концентрації 5-10-15-20 мкг/мл, тобто у 5-20 разів менше.
Вигідна альтернатива синтетичним антибіотикам.
Чи не сприяє формуванню резистентних штамів.
Знищує понад 650 видів шкідливих бактерій та вірусів.
Чи не вбиває природну мікрофлору організму (дисбактеріоз).
Не викликає алергії та побічних ефектів.
Надає підтримку імунній системі.
Повністю виводиться із організму.